Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Similar topics
    Affiliates
    Valhala free forum
     
    Search
     
     

    Display results as :
     


    Rechercher Advanced Search

    Latest topics
    » Religije Eninoka
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

    » Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

    » KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

    » Izvori Magije potrebno
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

    » VI. Topor Team Tournament 2015.
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

    » PORUDZBINE !!!
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

    » BSG LARP slike
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

    » Epic mega battle
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

    » IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

    April 2024
    MonTueWedThuFriSatSun
    1234567
    891011121314
    15161718192021
    22232425262728
    2930     

    Calendar Calendar


    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!

    Valhala :: IGRE :: Market

    Go down

    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! Empty Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!

    Post  Jocinetu Tue Jul 05, 2016 9:55 am

    Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!! BadassFarbanjem minijatura se bavim već 5 godina i iza sebe imam preko 500 ofarbanih minijatura!!! Do sada sam uglavnom farbao za svoju dušu, a od nedavno sam počeo sa uslužnim farbanjem. Prvi projekat za novac mi je bio Zombicide Black Plague (farbao sam heroje & glavnog negativca), a nakon što se kupcu veoma svideo moj rad, doneo mi je full kutiju igre Blood Rage, da mu ofarbam ceo komplet! Na mom YouTube kanalu možete videti neke moje snimke, vezane za boardgame-ing. Okačio sam danas full unboxing video Blood Rage-a sa minijaturama pre i posle farbanja! Ako nekog zanima da mu iskusan "majstor" kvalitetno ofarba minijature ili ga mrzi da to sam radi, slobodno neka me kontaktira ovde ili preko YouTube-a. Dole ću ostaviti sve moje podatke, tako da me slobodno nazovite, ako imate neki zahtev/porudžbinu u vezi farbanja. Takođe da naglasim da je svaka vrsta dogovora moguća. Nivo detalja na minijaturi diktira cenu zbog utroška vremena/boje, a mi se možemo dogovoriti onako kako Vama odgovara. Zbog Vaše sigurnosti i čisto zbog saznanja gde se i kod koga Vaše figure trenutno nalaze, predlažem lično nalaženje (bar prvi put), a ja živim u Temerinu kod Novog Sada. Moguće je i nalaženje u Novom Sadu ili slanje poštom, kažem sve je podložno dogovoru!

    Koristim Revell i Humbrol boje (uljane). Standardno farbanje podrazumeva prajmovanje (bazna boja), 1st layer (tanki sloj boje), shading/dipping (senčenje) & highligting (isticanje detalja)! Po želji odrađujem i baze sa posipima/flockovima.

    Moji podaci:

    Milojević Jovan, JNA 161, 21235 Temerin, tel. 063/525-984
                     
    e-mail: milojevic.jovan@gmail.com

                     
    youtube channel: https://www.youtube.com/user/Jocinetu
    Snimci vezani za boardgame-ing se nalaze u sekciji : Jocnetu's Unboxing Videos

    Takođe imam gomilu slika na sajtu Boardgame geek, pa evo i linka ka mom profilu, na kojem možete videti dosta mojih radova, a biće upload-ovano još mnogo novih, koje još nisam okačio. https://www.boardgamegeek.com/images/user/254682/jocinetu

    Neke od igara koje sam farbao: Descent 1st Edition sa ekspanzijama, Mice & Mystics, Warcraft The Boardgame, Warcraft The Adventure game, Doom The boardgame, DungeonQuest, Dungeons & Dragons: The Legend of Drizzt Board Game, Mansions of Madness sa ekspanzijama, A Touch of Evil: The Supernatural Game, Zombicide Black Plague, Blood Rage itd.

    Moj poslednji rad Blood Rage:
    Like & subscribe!!! Smile

    Očekujem Vaš poziv, s'poštovanjem Jovan!
    Jocinetu
    Jocinetu
    Jaje od Azdaje (Levo)
    Jaje od Azdaje (Levo)

    Posts : 2
    Join date : 2012-09-13

    Back to top Go down

    Back to top

    - Similar topics

    Valhala :: IGRE :: Market

     
    Permissions in this forum:
    You cannot reply to topics in this forum