Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Evropski timski i pojedinačni turnir EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

March 2024
MonTueWedThuFriSatSun
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Calendar Calendar


Evropski timski i pojedinačni turnir

5 posters

Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  severian Wed Jun 26, 2013 6:20 pm

Pozdrav svima,

što je bilo daleko došlo je blizu. Organizacija se zahuktava i svakoga dana rešavamo sve više stvari.
Sa žalošću prijavljujem da smo od donacija dobili samo boje od HGP-a na čemu smo im beskrajno zahvalni, veliku pomoć od tehničke škole Mileva Marić Ajnštajn čiji učenici su me uverili da entuzijazam i dalje postoji među mlađim generacijama i to je otprilike to.

Očekujemo još pomoć od Kluba Zmaj u obliku terena, od FOW igrača (ili Grenadier-a) takođe u obliku terena, Jataka iz Kragujevca u obliku terena i softvera i to je otprilike to. Oprostite ako sam nekog zaboravio.

Ako bilo ko ima neku ideju da bi neko hteo na neki način da pomogne nek mi se javi.

Od države, pokrajine i grada nismo dobili ništa. Ovo će dakle definitivno turnir koji su organizovali igrači za igrače.
Naša je želja da pokažemo da Srbija ima populaciju igrača a da istovremeno omogućimo svim zainteresovanim igračima da učestvuju na najvećem turniru na svetu u ovim igrama. Zato će upad na pojedinačni turnir za sve domaće igrače biti samo 600 dinara. I ovaj simbolični iznos tražimo prevashodno da bi ljudi prijavu na ovaj događaj shvatili ozbiljno i da ne bi otkazivali u zadnji čas. Za sve strance prijava na ovaj turnir je 20 eura.

Za sada imamo 83 igrača za 40K singles, 26 za FOW singles and 42 za WHFB. Ovaj broj će sigurno rasti jer zemlje od kojih najviše očekujemo još nisu predale svoje spiskove (Nemačka i Poljska).

Sve dodatne informacije o singles turniru objavljujemo ovde:

http://www.valhala.eu/ETC2013/?page_id=427

Takođe ovom priliko vas sve molim da ako se setite nečega što treba uraditi ili popraviti ili slično, slobodno mi to recite jer se ja najviše plašim da ću u ovoj gužvi nešto prevideti .

Dobro nam došli!
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  Largo Fri Jun 28, 2013 3:25 pm

Hvala,

Nadam se da ću moći da učestvujem na singles turniru.
prijaviću se i platiću pa ako uspem uspem Smile
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  severian Fri Jun 28, 2013 3:37 pm

Molim te prijavi se ovde da ljudi vide da se nešto dešava... Mi ćemo čim stignemo prijaviti sve one koji su da sada uplatili... Samo rusa ima 20 za singles...

http://www.tabletoptournaments.net/t3_tournament.php?tid=10717
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  Hrabrivitez Sun Jun 30, 2013 3:26 pm

Evo i ja se prijavljujem za single, ako neko ima da mi pozajmi vojsku (Mladen npr.) rado cu je prihvatiti i naravno cuvati.
Ideja, Vladimire da li si razmislio da li tako veliki event treba da prijavite u MUPu, pazi bas sam ozbiljan, kao i smestaj tolikih stranaca. Nije da sam paranoidan ali treba proveriti.
Hrabrivitez
Hrabrivitez
Jaje od Azdaje
Jaje od Azdaje

Posts : 96
Join date : 2010-03-18

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  Maxa Mon Jul 01, 2013 2:03 am

Prijavih se tamo Smile
Maxa
Maxa
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 384
Join date : 2010-03-22

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  Largo Mon Jul 08, 2013 12:40 pm

prijavih se tamo
Largo
Largo
Jahac zmaja sa preponama
Jahac zmaja sa preponama

Posts : 426
Join date : 2010-03-19

Character sheet
Name: Lary the confused
Race: Human
Gender: Male

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  kirgan Mon Jul 15, 2013 3:31 am

Pa ja sam se vec prijavio, ali ako treba tamo moze i tamo da se prijavim. Twisted Evil 
kirgan
kirgan
Jaje od Azdaje (Desno)

Posts : 49
Join date : 2010-11-10
Age : 51

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human
Gender:

Back to top Go down

Evropski timski i pojedinačni turnir Empty Re: Evropski timski i pojedinačni turnir

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum