Affiliates
Valhala free forum

Search

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
Fri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Tue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Wed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Thu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Sun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Wed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Tue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Thu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Thu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

December 2018
MonTueWedThuFriSatSun
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Calendar Calendar

Diablo III impresije

Go down

Diablo III impresije

Post  maya on Sun May 20, 2012 3:47 pm

odmah da rascistimo nesto: ja po pitanju Diabla ne mogu da budem objektivna (cak i kada bih htela Wink)
od momenta kada je moja rogica pre puno puno puno godina prvi put krocila u Tristam zavisnost je stvorena cat

izlazak drugog dela samo je dolio ulje na vatru - jos uvek osetim zmarce pri secanju na predinfarktno stanje kada sam, uz silno seckanje i kocenje od strane krntije koju smo tada zvali kucnim racunarom, uspela da pobedim velikog crvenog: ja milimetar health-a, on milimilimetar health-a, oboje udaramo i ... slika se zamrzne a ja sedim na ivici stolice i ne disem ... euforiju koja je nastupila kada je krntija uspela da sazvace sve i ponovo pokrene sliku ne mogu opisati What a Face

elem, novo mezimce u vidu duuuuugo ocekivanog treceg dela je stiglo u nas dom pre par dana i ja sam sinoc uspela da se izborim da stignem na red (napokon!) - doduse sam na kratko Sad
prvi utisak: sve je drugacije a sve je opet nekako isto i blisko I love you
tu je 5 klasa/tipova/vrsti heroja (nazovite to kako hocete), u muskoj i zenskoj varijanti
atributi se podizu automatski, skilovi i njihov razvoj su redizajnirani, ubacene su rune za skilove, izbacena je horadric cube, ali su tu sada artisani

kao sto rekoh, nisam imala prilike da igram puno (samo par sati pre nego sto su me godine sustigle i prinudile da prednost nad igranjem dam spavanju Embarassed )
ali ono sto mogu da kazem je da mi se za sada prilicno svidja Wink : muzika, glasovi, grafika, quest-ovi i pratioci - sve sto cini onu staru dobru Diablo atmosferu je tu Smile

za igru je potreban nalog na battle.net-u koji se vrlo lako i brzo kreira
prilikom kupovine originala, u kutiji se dobiju i 2 guest pass kartice sa kodovima koje mozete da date drugarima i da oni besplatno igraju prvi cin do odredjenog quest-a (treba samo da imaju nalog na battle.net-u)
(btw, u kutiji se dobije i 1 guest pass za WoW, ali to sada nije predmet ove price Wink)

nismo jos stigli da isprobamo multiplayer igranje, ali verujem da ce biti odlicno kao i u prethodnom delu Cool

uglavnom, prvi utisci su vise nego dobri - videcemo sta ce dalje igranje pokazati cheers

maya
Guster bez repa
Guster bez repa

View user profile

Back to top Go down

Re: Diablo III impresije

Post  тајнисвет on Sun May 20, 2012 6:17 pm

Оно што је мени највише пријало, због чега сам и чекао Диабла, је прича. Већ дуго се причало по нету да је ово последњи Диабло, па сам хтео да видим шта и како. Морам признати да је игра вредела сваку пару, а платио сам је у претпродаји 5400 дин.
Пређох за два дана, ефективно играње око десет сати, па је једина критика да је малчице кратка, са обзиром да ја волим да играм тако да пређем сваки кутак сваког нивоа.
Што се тиче игре и механике, пријају ми новине које је донела тројка. Једина замерка је што руне нису требале да се зову руне, већ модификације особина, јер су управо то... Али то није уопште важно...
Када сам пре пола године купио комп, то је било само да бих могао играти ову игру. И није изневерила...

ПС. Постоји тајни ниво у игри, али мора доста да се тражи и пара потроши...
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

View user profile http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Post  maya on Sun May 20, 2012 6:40 pm

тајнисвет wrote:ПС. Постоји тајни ниво у игри, али мора доста да се тражи и пара потроши...

detalje molim ... leeepo te moliiiiim Very Happy

mi smo platili 5650 u onom shop-u u Dunavskoj
u Games-u (u Bazaru) je 5.700 ako imas clansku karticu pa iskoristis 5% popusta, imace je 6.000

naravno, pricamo o 'obicnom' izdanju - videla sam da se reklamira i collector's edition Shocked affraid

edit:
nasla sliku tog sega-mega-giga-ultra-nesto pakovanja
stvarno je vauuuuuu
maya
Guster bez repa
Guster bez repa

View user profile

Back to top Go down

Post  тајнисвет on Sun May 20, 2012 7:16 pm

Предлажем да сама мало истражиш. Али, ако те баш занима, има већ све на јутубу!
Пажња спојлер!!!

Code:
http://www.youtube.com/watch?v=7ACv1HQM2AQ
http://www.youtube.com/watch?v=uP0O8l-Y1uc
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

View user profile http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Post  maya on Sun May 20, 2012 10:01 pm

maya
Guster bez repa
Guster bez repa

View user profile

Back to top Go down

Post  Zivko on Mon May 21, 2012 4:57 pm

Izuzev cinjenice da se mora biti online da bi se igrao single player, sve najbolje o igri.Jos mala zamerka na besplatne teleporte, identifikovanje itema na terenu i normal koji je zapravo easy. Nakon 20ak sati uspeo sam da ubijem Diabla (once again), ali umesto na nightmare tezini, igracu na europe serveru (primetio sam jos negde oko levela 10, ali sam zeleo dalje da igram,ne ispocetka) mozda nekad taj latency bude presudan u pvp. Za sad se cini kao dostojan nasednik drugog dela.
Zivko
Jaje od Azdaje (Desno)

Character sheet
Name: Enter name
Race: Human

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top