Valhala
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Affiliates
Valhala free forum
 
Search
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Latest topics
» Religije Eninoka
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyFri Mar 02, 2018 4:04 pm by Putujuci Djindas

» Uslužno farbam sve vrste minijatura!!!!
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyTue Jul 05, 2016 9:55 am by Jocinetu

» KMK 2015, 7. in 8. November. Slovenia - 9 Age
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyWed Oct 28, 2015 8:24 pm by finaglista

» Izvori Magije potrebno
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyThu Mar 19, 2015 3:29 am by Moff

» VI. Topor Team Tournament 2015.
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptySun Mar 15, 2015 10:32 pm by Zvijerko

» PORUDZBINE !!!
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyWed Feb 18, 2015 9:26 pm by tpoba4

» BSG LARP slike
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyTue Feb 17, 2015 7:05 am by Branzila143

» Epic mega battle
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyThu Dec 11, 2014 12:21 pm by sashasuman

» IZVEŠTAJ SA DANA FANTAZIJE 2010
Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! EmptyThu Nov 27, 2014 9:21 am by harronasad

April 2024
MonTueWedThuFriSatSun
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     

Calendar Calendar


Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

4 posters

Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  тајнисвет Tue Aug 03, 2010 12:36 pm

http://forum.mtgsrbija.com/viewtopic.php?f=12&t=678&start=0

Објаснићу им правила по седмој едицији, али ми треба још неко како би асистирао да могу да услужим људе ако буде мало више посла.

Такође, било би добро да се нађу неки империјалци и вилењаци за играње, па би ми мали Груба одлично помогао, ако може да позајми пар јединица империје и вилењака како не бих морао да одем до куће по фигуре, јер ми фали времена.

Јавите ми што пре за евентуалну помоћ, како бих могао да се организујем. Унапред хвала.
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  sharpshooter Tue Aug 03, 2010 1:02 pm

u nedelju?
mogu da donesem pikemane boltere swordmastere 10 archera dva heroja par konjanika i to je to
sharpshooter
sharpshooter
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 252
Join date : 2010-04-20

Character sheet
Name: Sharpshooter
Race: Imperial human
Gender: Male

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  severian Tue Aug 03, 2010 1:29 pm

Ne znam za imperiju i vilenjake ali možemo lako da ti nabavimo guštere, Orke, Haos ili zveroljude.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  тајнисвет Tue Aug 03, 2010 2:04 pm

Сале, хајде понеси онда када будеш долазио у клуб. Молим те само немој да испалиш, како бих могао да покажем људима, рачунам на тебе. Вратићу ти их одмах у недељу ако будеш тада у клубу.

тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  Slos Tue Aug 03, 2010 2:07 pm

ja mogu da pomognem pri prikazu ali armiju trenutno nemam.
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  sharpshooter Tue Aug 03, 2010 4:29 pm

pa sto ja nebih doso u nedelju sa armijama?
sharpshooter
sharpshooter
Sofer bez kape
Sofer bez kape

Posts : 252
Join date : 2010-04-20

Character sheet
Name: Sharpshooter
Race: Imperial human
Gender: Male

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  тајнисвет Tue Aug 03, 2010 4:52 pm

Ако можеш да дођеш са армијама у недељу око пет, то би било савршено. Као бомбоница...

Само ми мораш рећи на шта да рачунам, како бих одштампао ростере. Требају ми по две јединице и херој на свакој страни, написао сам ти у пп...
тајнисвет
тајнисвет
Стефан Башић
Стефан Башић

Posts : 575
Join date : 2010-03-15
Age : 38
Location : Нови Сад, Србија

http://tajnisvet.com

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  severian Fri Aug 20, 2010 7:49 pm

Osma edicija se igra u nedelju popodne. Dođite da učimo.
severian
severian
Moderator
Moderator

Posts : 816
Join date : 2010-03-15
Age : 48
Location : Novi Sad

http://www.valhala.eu

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  Slos Fri Aug 20, 2010 8:05 pm

Ja cu doci zbog neceg drugog u vezi sa tom edicijom Very Happy
Slos
Slos
Metamorf
Metamorf

Posts : 505
Join date : 2010-03-16
Age : 33
Location : Novi Sad

Character sheet
Name: you know my name
Race: Non Human
Gender: Male

Back to top Go down

Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ! Empty Re: Приказ и показивање Ратног маља, треба ми још неко за помоћ!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum